ASYSTENT DZIAŁU SPRZEDAŻY

WERSJA POLSKA

Opis stanowiska: Firma Meinl Distribution, europejski dystrybutor instrumentów światowych marek, poszukuje ASYSTENTA DZIAŁU SPRZEDAŻY do polskiego biura w Lubartowie.

Miasto: Lubartów

Region: lubelskie

W zakres obowiązków nowego pracownika wchodzić będą:
  • Bezpośredni kontakt i utrzymywanie obecnej bazy klientów biznesowych
  • Wspracie dla przedstawicieli handlowych w terenie
  • Bieżąca obsługa zamówień, zwrotów i reklamacji
  • Tłumaczenie i przygotowywanie materiałów handlowych i marketingowych
Wymagania:
  • Pasja do muzyki i grania na instrumentach muzycznych
  • Biegła znajomość programów pakietu Microsoft Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie B2)
  • Nastawieniem na działanie i skuteczną realizację postawionych celów
  • Umiejętność szybkiego dostosowywania się do zmian w odniesieniu do działań marek i potrzeb klientów
  • Stabilny i uporządkowany sposób pracy, zorientowanej na działanie i cele
  • Doświadczenie marketingowe (w zakresie wsparcia działań sprzedażowych i kampanii online) będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Dynamiczne i profesjonalne środowisko pracy w firmie rodzinnej o zasięgu globalnym
  • Przyjazny klimat pracy w ciekawej branży
  • Wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Prosimy o przesłanie aplikacji w języku angielskim na adres:  job@meinl.de

English Version

For our Meinl Polska subsidiary in Lubartów, we are looking for an Internal Sales Assistant (m/f/d)

City: Lubartow
Region: Lubelskie

Your tasks:
  • Direct customer assistance for our dealer network
  • Sales assistance for our sales reps on the road
  • Internal processing of incoming orders, handling of product returns
  • Preparation of sales specials and spec sheets, translations

Your skills:
  • Music and musical instruments are your passion
  • Proficient knowledge of MS Office applications
  • Good contact skills plus determination
  • Independent, pro-active work approach
  • Able to find creative solutions in a rapidly moving business environment
  • Solid Marketing experience (to support point-of-sale / online campaigns) is a plus
  • Solid English language skills
  • Knowledge of German language is a plus

Please send your application in English language to: job@meinl.de